משפך שיווקי בפייסבוק

משפך שיווקי בפייסבוק שבאמת עובד

משפך שיווקי בפייסבוק – בתור מישהו שמלווה ומדריך בעלי עסקים בשיווק בפייסבוק, אני נתקל לא מעט פעמים באותו הבעיה שחוזרת על עצמה כמעט אצל כל בעל עסק שעושה קידום בפייסבוק, והיא הקמת קמפיין ראשון במטרה למכור את השירות או המוצר לאנשים שעדיין לא מכירים בכלל את העסק שלהם.

זה כמו להציע בדייט הראשון להתחתן.

זה פשוט לא עובד ולא יעבוד וגם אם יתמזל מזלכם וזה כן יעבוד, אז כנראה זה לא יחזיק לטווח ארוך וגם לא יספק לכם מספיק תוצאות במהלך הקמפיין.

משפך שיווקי בפייסבוק

אז מה כן כדאי לעשות כדי שזה יעבוד לכם טוב יותר ויניב תוצאות?

אז מה שיכול לעבוד לכם, זה להעביר את הלקוח הפוטנציאלי שלכם דרך משפך השיווקי. הנה דוגמה לאחד המשפכים שאני ממליץ לכם להתחיל ממנו:

1.עשו סרטון קצר שבו אתם עוזרים לפתור בעיה נפוצה כלשהי בתחום שלכם, עדיף שהסרטון לא יהיה יותר מדקה אחת.

2.בשלב השני תקימו קמפיין צפיות בווידאו בפייסבוק לאותו הסרטון שעשיתם, עם פילוח קהלים המתאים, גיל, מין, אזור גאוגרפי ועוד.

3.בשלב השלישי תיצרו רשימת קהלים מותאמת אישית על בסיס אנשים שצפו לפחות 10 שניות מהסרטון (מומלץ לאסוף רשימה של לפחות 10.000 צפיות).

טיפ קטן ב10 שניות  הראשונות של הסרטון תנסו להעביר את המסר העיקרי שלכם.

4.לאותם קהלים שצפו בסרטון שלכם, תקימו קמפיין נוסף מסוג מעורבות שבו אתם תחשפו את העדויות של אחד הלקוחות שלכם, בעדות הזו הוא או אתם מספרים איך הצלחתם לפתור את הבעיה, מה השלבים שלקוח עבר בכדי להשיג את התוצאה הרצויה וכ"ו (רצוי שזאת תהיה בעיה נפוצה ומוכרת לרוב הקהל היעד שלכם).

5.בשלב האחרון לאותם אנשים שנחשפו לעדות של הלקוח שלכם, תציעו להם בעזרת דף נחיתה/אתר או טופס לידים של פייסבוק, להירשם לקבלת שירות שלכם, מומלץ אפילו להגביל את ההצעה שלכם לזמן מוגבל.

 

אתם בטח שואלים למה דווקא כך צריך להגיע ללקוחות הפוטנציאליים בפייסבוק?

כי העולם השיווק השתנה מזמן, ושיטות שעבדו לנו פעם לא עובדים היום במיוחד שמדובר

בשיווק באינטרנט, היום אנשים לא ממהרים לקנות אצל כל אחד, כולם רוצים קודם כל להכיר את העסק לקרוא קצת עליו לעשות סקר שוק, ורק אז אולי תתקבל ההחלטה של רכישה או פנייה אליכם.

כמובן אין משפך שיווקי אדיאלי ואוניברסלי שמתאים לכל עסק ועובד בכל עסק, לכן הצגתי כאן את המשפך שעובד אצל לרוב בעלי עסקים ומקווה שגם יעבוד עוברכם.

אז קדימה צאו לעבודה!

רוצים לקבל ייעוץ או קידום לעסק שלכם צרו איתי קשר.

בואו נהיה בקשר בוואטסאפ – 050-900-6863

בואו נהיה בקשר במסנג'ר – https://m.me/Doctor.Digital1